Aktivnosti Novosti OnLine vršnjačka edukacija Vannastavne aktivnosti

YOURIGHTS – NAŠ ETWINNING PROJEKAT SADA NAGRAĐEN i EVROPSKOM OZNAKOM KVALITETA

Osim Nacionalnom oznakom kvaliteta, našoj školi sada je dodeljena i Evropska oznaka kvaliteta za izuzetnost rada u okviru projekta „YOURIGHTS“, što znači da je rad naših profesora, učenika i škole priznat na najvišem evropskom nivou.

Ovim povodom dobili smo sertifikat koji potvrđuje da smo u okviru projekta, koji je prošle školske godine sprovodila profesorica Sanja Đukić sa učenicima na časovima Građanskog vaspitanja, odgovorio na sve zahteve koji projekat čine uspešnim, kao što su: unapređenje izvođenja nastave, povezanost sa školskim planom i programom, komunikacija i razmena između partnerskih škola, stepen saradnje između partnerskih škola, upotreba IKT tehnologije, rezultati, učinak i dokumentovanje projekta.
Ponosni smo na naš tim i rezultate koje su postigli, a projekat će biti izložen i u posebnom prostoru evropskog portala na www.etwinning.net.

Još jednom im čestitamo na ovom jedinstvenom dostignuću, a više o eTwinning-u pročitajte OVDE.