Naši maturanti

Deseta generacija maturanata – upis 2018.

Čestitamo našim maturantima upis na fakultete i želimo im uspeha na studijama i u daljem radu!

Iskreno verujemo da će svi postati dobri mladi ljudi i od srca im želimo da budu uspešni studenti i stručnjaci u svojim sferama i oblastima za koje se budu usmeravali, ali i da steknu nezaboravne uspomene iz studentskog života.

Naši maturanti iz IV-1 upisali su sledeće fakultete:

Učenik/ca Fakultet Smer
Aleksić Mile    
Banjac Ana Radi kao profesionalni fotograf  
Velikić Igor Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Softversko inženjerstvo i informacione tehnologije
Grbić Marko Pauzira  
Delibašić Balša    
Karapandža Aleksa Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Saobraćaj i transport
Kužić Maša Singidunum, Novi Sad   
Ladišić Katarina Singidunum, Novi Sad   
Matejašev Predrag Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Grafičko inženjerstvo i dizajn
Milaković Relja Pauzira  
Mimica Andrej Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Građevinarstvo
Momeni Sedehi Uroš Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad  
Nećak Strahinja Singidunum, Novi Sad   
Salerno Đan Luka Singidunum, Novi Sad   
Simonović Nikola Pauzira  
Stanojević Ognjen    
Todoreskov Aleksandar Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Animacija u inženjerstvu
Horvat Nenad    

Naši maturanti iz IV-2 upisali su sledeće fakultete:

Učenik/ca Fakultet Smer      
Ajtić Svetislav Singidunum Softversko i informaciono inženjerstvo      
Aćimović Vukašin Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Energetika, elektronika i telekomunikacije      
Bajić Gojko Ekonomski fakultet, Novi Sad        
Bošnjak Vojin Ekonomski fakultet, Novi Sad        
Vidačak Stefan Singidunum, Novi Sad Softversko i informaciono inženjerstvo      
Dobrić Igor Singidunum, Novi Sad Softversko i informaciono inženjerstvo      
Ilić Aleksandra Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Računarstvo i automatika      
Ićitović Milan Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Inženjerstvo informacionih sistema      
Janev Uroš Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad Informacione tehnologije      
Kuridža Ognjen Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Mašinstvo      
Kustudić Pavle Singidunum, Novi Sad        
Lukić Mirko Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Informacioni inženjering      
Međedović Aleksa Singidunum, Novi Sad Softversko i informaciono inženjerstvo      
Milivojac Lazar Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Mehatronika      
Popadić Ilija Singidunum, Novi Sad Softversko i informaciono inženjerstvo      
Stević Andrej Pauzira        
Stepančev Jovan Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad Informacione tehnologije      
Džinović Strahinja Pauzira        
Šubatlija Lazar Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Mašinstvo      

Naši maturanti iz IV-3 upisali su sledeće fakultete:

Učenik/ca Fakultet Smer
Balaban Jovan Pravni fakultet za privredu i pravosuđe, Novi Sad Pravo
Begović Balša    
Berić Anastasija Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Inženjerstvo informacionih sistema
Vračević Ognjen Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Mehatronika
Dizdar Nemanja    
Zelić Vladimir Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Industrujsko inženjerstvo
Ivančić Sabrina    
Komazec Miloš Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Industrujsko inženjerstvo
Komarov Anđela Singidunum, Novi Sad Informacione tehnologije
Kundačina Konstantin    
Maksimović Ognjen    
Mijatov Uroš Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Mehatronika
Mirković Vuk    
Pajić Ognjen    
Petrović Rastko Računarski fakultet RAF, Beograd  
Stanić Nemanja    
Staraček Mihajlo Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Mehanizacija i konstrukciono mašinstvo
Ćulibrk Anđela Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad Inženjerski menadžment
Ćulibrk Stefan    

 

Skip to toolbar