Još samo 14 slobodnih mesta za poslednje četvrto odeljenje

Posle održanog prijemnog ispita i konačne rang liste otvorila su se nova slobodna mesta za potencijalno četvrto odeljenje.

Uprava škole je donela odluku da održi PRIJEMNI ISPIT U DRUGOM UPISNOM ROKU, a planirani termin za polaganje je 7. JUL 2020. god.

Svi zainteresovani kandidati mogu da se prijave za polaganje prijemnog ispita i upis u Računarsku gimnaziju Smart pozivom na broj telefona škole 0654728211 svakog dana od 8 do 19h.

OBAVEZNA TRI USLOVA ZA UPIS:

• učenik/ca mora da ima 5 iz vladanja po završetku 8. razreda;
  • učenik/ca mora da prođe intervju i testiranje za upis u srednju školu kod našeg školskog psihologa (možete se ODMAH prijaviti za intervju i testiranje);
  • učenik/ca mora da položi obavezni PRIJEMNI ispit iz matematike (polaže se u Računarskoj gimnaziji Smart 7. jula 2020. god.

Kandidati mogu da se prijave za polaganje prijemnog ispita do samog datuma polaganja ispita.

Nakon položenog prijemnog ispita učenici prilikom upisa podnose sledeća dokumenta:

• prijava za upis (dobija se u gimnaziji);
  • svedočanstvo o završenom VI, VII i VIII razredu;
  • svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju;
  • uverenje o obavljenom završnom ispitu u osnovnom obrazovanju i vaspitanju;
  • izvod iz matične knjige rođenih;
  • diplome o osvojenom I, II ili III mestu na međunarodnom i republičkom takmičenju učenika osmog razreda osnovne škole;
  • diplome ili druge dokaze o posebnim dostignućima.
  • položen prijemni ispit iz matematike koji organizuje Računarska gimnazija Smart
  • jedna fotografija učenika za pasoš ili l.k.

Popust na godišnji iznos školarine može se ostvariti u sledećim slučajevima:

• ukoliko roditelj uplati školarinu odjednom za konkretnu školsku godinu u redovnom upisnom roku;
  • ukoliko je učenik ostvario uspeh bilo koja prva tri mesta na nekom od Republičkih takmičenja -20%;
  • ukoliko je učenik nosilac Vukove diplome -10%;
  • ukoliko ima starijeg brata ili sestru upisane u Računarskoj gimnaziji Smart -30%;

Napomena: popusti se ne sabiraju.

Za mesto redovnog učenika mogu konkurisati kandidati koji su završili osnovnu školu.

Ne vršimo upis vanrednih učenika.

Sve detaljnije informacije možete dobiti pozivom broja telefona sekreterijata škole 021/300-4296, 065 47 28 211 ili kontaktom na mejl gimnazija@smart.edu.rs