Informatičke sekcije Novosti Programerska sekcija Sekcije

Naši učenici I i II godine osvojili su DRUGO mesto na HAKATONU pete ZINC konferencije

Sa ponosom čestitamo!!!
Nataša Cvijanović (I2) Petar Bojanić (II2) i Mihajlo Lukić (II2) osvojili su DRUGO mesto na Hakatonu u okviru ZINC konferencije u Novom Sadu!
Prvo mesto osvojio je tim IT kompanije RT-RK i nagradu od 1000€,
Drugo mesto učenici naše SMART gimnazije I i II godine i nagradu od 500€,
a treće studenti master studija FTN-a i nagradu od 200€.
Pa BRAVO deco!!! Sve pohvale i drugom timu, njihov rad je bio isto zapažen i po mišljenju publike takođe odličan! Malo je reći da smo PONOSNI!!! Bravo i za nastavnicu Marijanu Vujović koja je svo vreme (dva dana i celu noć) bila sa našim učenicima i bodrila ih…Svaka čast!!!
Učestvovali su i Filip i Stefan Mrđanović III1, Luka Tubić III2 Aleksa Vračević III1 Tamara Šnjegović II2, Srđan Horvat i Bogdan Kotarlić IV 1 i Andrej Gajić II1… Znate već…nije što su naši , ali stvarno su sjajni!!!