Opšte informacije

Informacije o polaganju prijemnog ispita

(Više o našim prvacima u programiranju možete pogledati na sledećem linku )

Dragi osmaci i poštovani roditelji,

objavljujemo sve neophodne informacije za polaganje prijemnog ispita za upis na smer -za obdarene učenike u Računarskoj gimnaziji – tzv. programerski smer. Zbog velikog interesovanja za ovaj smer, opšti smer nećemo ni otvarati.

Mesto polaganja: Računarska gimnazija  ,,Smart”  Novi Sad, Trg mladenaca 5, drugi sprat

Vreme polaganja : NEDELJA 05. jun 2016 godine

Vreme okupljanja i prijavljivanja za polaganje: 09:30h do 10:00h

Polaganje: 10:00h do 12:00h

Pribor koji je potrebno poneti na polaganje: olovka, gumica, hemijska olovka, komplet lenjira i trouglova, šestar.

Polaganje se radi isključivo na overenom i potpisanom papiru koji se dobija od gimnazije sa unetom šifrom i drugi papiri se neće uzimati u obzir.

Upisujemo dva odeljenja po 20 učenika, dakle ukupno 40 učenika na programerski smer. Upis zavisi isključivo na osnovu plasiranja na našem prijemnom ispitu iz matematike. Vukovci imaju popust na školarinu od 10%.

Besplatne pripreme još uvek traju vikendom, (subotom i nedeljom) grupa od 08:00h popunjena, dok ima samo još malo slobodnih mesta u grupi od 10:00h. Da bi ste se priključili pripremama koje će trajati do dana polaganja prijemnog ispita, pozovite 021/47 28 200 ili 065/47 28 211.

SVIM OSMACIMA  ŽELIMO USPEH NA POLAGANJU!