Aktivnosti Novosti Opšte informacije Školska 2020-2021 Vannastavne aktivnosti

USPEŠNO SMO PLESALI ZA LANU – SMS 808 NA BROJ 3030

Juče smo, u periodu od 12 do 14h u prednjem dvorištu naše zgrade, organizovali humanitarnu žurku – PLEŠEMO ZA LANU!

U prvom času salse, ali i u zajedničkoj važnoj i humoj akciji, učestvovali su i uživali učenici, roditelji, nastavnici i prijatelji Računarske gimnazije ,,SMART’’ Novi Sad.

Posebno su nas prijatno iznenadili naši bivši đaci koji takođe došli da nas podrže, čak i njihovi roditelji.

Zahvalni smo i svim prijateljima gimnazije, koji su takođe došli i pomogli manifestaciju:

• DJ Rej Cuba

• Plesni klub Akokan

• Castillo family

• Nikola&Nikola za koktele

• Ozvučenje Jeličić i našem bivšem učeniku, Srđanu Horvatu

• mame koje prave fantasticne slaniše, Sandra Ilićić i Danijela Gojić

• firma ,,Led Kocka”

Kako su se u toku jučerašnjeg dana na više lokacija održavale slične manifestacije za Lanu, nemoguće je ustanoviti koliko je odakle poslato sms poruka. Ono što je važno jeste to da je bilo puno uplata. U kutiji je prikupljeno 30.000,00 din za samo dva sata mimo sms poruka!

Hvala na svakoj sms poruci, na svakoj uplati na žiro račun za malu Lanu, jer svaki dinar im je važan. Hvala svima!

Atmosferu sa događaja možete pogledati u videu na našem jutjub kanalu, kao i na fotografijama ispod. 🙂