Ugostili smo kolege sa Poljoprivrednog fakulteta

Još jedna potvrda koliko je značajan Programersko-računarski smer, čak i kada je u pitanju poljoprivreda!

Danas smo ugostili kolege sa Poljoprivrednog fakulteta koji su našim maturantima predstavili studijske smerove, način funkcionisanja fakulteta, mogućnosti usavršavanja putem studentskih razmena i gostujućih profesora i relevantnih profesionalaca.

U razgovoru sa njima saznali smo koliko je savremena tehnologija zastupljena i važna u različitim segmentima poljoprivrede i koliko direktno, putem korišćenja satelitskih snimaka, daljinskog upravljanja, snimanja dronom, može da predupredi i poboljša uslove i kvalitet života svih nas.

Tokom školovanja u Gimnaziji Smart, učenici na Programersko-računarskom smeru dobijaju hardversko i softversko praktično znanje, kao i opštu digitalnu pismenost, što je uvek prednost prilikom upisa bilo kog fakulteta.

Uslove upisa u Gimnaziju Smart pročitajte OVDE.