Aktivnosti Novosti Takmičenja Takmičenja 2020-2021 Vannastavne aktivnosti

Učenik Georgije Ignjatov osvojio je 3. mesto na Festivalu slovenske narodne pesme u Rusiji

Kao predstavnik Srbije i član Folklornog ansambla „Vila”, naš učenik II2 odeljenja, Georgije Ignjatov, osvojio je 3. mesto na Festivalu slovenske narodne pesme „Optinsko proleće” u Rusiji.

U konkurenciji od nekoliko desetina mladih učesnika iz pravoslavnih zemalja iz celoga sveta, Georgije je postao ponosni nosilac titule Laureata III stepena u kategoriji od 15 do 18 godina.

Svojim interpretacijama duhovne i tradicionalne pesme i zasluženim priznanjem, Georgije je u najboljem svetlu predstavio Srbiju, grad Novi Sad, Foloklorni ansambl „Vila”, Smart gimnaziju i učinio nas sve ponosnim.

Čestitamo Georgiju, a njegov nastup možete da poslušate na Jutjub videu. Uživajte!