Aktivnosti Novosti Opšte informacije Školska 2020-2021 Vannastavne aktivnosti

Računarska gimnazija ,,SMART’’ ogranizuje humanitarnu žurku na otvorenom – Plešemo za Lanu

Poštovani učenici, roditelji, nastavnici i prijatelji Računarske gimnazije ,,SMART’’ Novi Sad, pozivamo vas da nam se pridružite u nedelju 18.10. od 12 do 14h u prednjem dvorištu naše zgrade gde organizujemo HUMANITARNU ŽURKU – PLEŠEMO ZA LANU!

Dolazak je obavezan – odsustvo se opravdava sa tri sms poruke. 😃

U pitanju je humanitarna akcija prikupljanja novca za lečenje bebe Lane Jovanović. Organizujemo DVA SATA LUDOG PROVODA, ČASOVA PLESA SALSE, BEZALKOHOLIH KOKTELA koje pravi naš učenik Nikola Simonović sa svojim drugom Nikolom Dragišićem.

Čeka vas i prigodno slano posluženje – sve što je potrebno poneti je osmeh i dobru volju.

Gosti:

• Kubanac DJ REY CUBA koji će obazbediti dobru atmosferu

Salsa Novi Sad – Akokan – članovi Kubanske salsa zajednice u Novim Sadu, koji će kraj začiniti profesionalnim salasa plesom

• Posebni gosti su roditelji našeg učenika iz Hondurasa, mama Lourdes Castillo i tata Mario Ponce, koji će svim roditeljima, učenicima, nastavnicima i gostima pokazati osnovne korake kako bi svi mogli malo da zaplešu. Njima se posebno zahvaljujemo na pomoći u ovoj humanitarnoj akciji.

• Ulaz se plaća sms porukama za Lanu Jovanović 808 na 3030;

• koktel se plaća sms porukom za Lanu Jovanović 808 na 3030;

• slano posluženje koje, takođe, prave naše mame Sandra Iličić i Danijela Gojić, plaća se sms porukom za Lanu Jovanović 808 na 3030.

Za učenike je obavezan dolazak – ovo je poseban čas fizičkog i životni čas humanosti koji se ne sme propustiti!

Pozivamo sve naše bivše maturante, sve buduće đake, sve roditelje i prijatelje – DOĐITE DA PLEŠEMO SALSU ZA MALU LANU!

Ukoliko porodica ne sakupi sav potreban iznos koji moraju da uplate za lečenje, sve što su dosada uradili je uzalud, a vremena nema, Lanino stanje zahteva hitnost.Budite humani, dođite da se družimo, plešemo i pomognemo maloj Lani.

Iako smo na otvorenom, pošto plešemo, maske su obavezne.