Aktivnosti Novosti Opšte informacije Preduzetnička sekcija Sekcije Školska 2022-2023 Takmičenja Takmičenja 2022-2023 Vannastavne aktivnosti

Prvi preduzetnički koraci naših učenika na takmičenju Dostignuća mladih

Učenici preduzetničke sekcije Gimnazije Smart napravili su svoje prve preduzetničke korake i osnovali 4 učeničke kompanije u okviru programa “Učenička kompanija” u organizaciji Dostignuća mladih u Srbiji, čime učestvuju u takmčenju na republičkom nivou!

Kroz ovaj program, družeći se sa drugim srednjoškolcima iz čitave zemlje, učenici razmenjuju ideje, uče jedni od drugih, ali i od profesionalaca i pobednika sa pethodnih takmičenja kroz razna predavanja i konferencije.

Naši učenici, pod mentorstvom prof. Jelene Stojšić, vredno rade na razvoju ideja i javnog prezentovanja, a takmičenje na nivou države održaće se u februaru.

Najbolje kompanije putuju u Istanbul, a mi im želimo svu sreću u radu i da uspešno savladaju velike tajne mladih preduzetnika!