PRIJAVITE SE ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA I UPIS NA PROGRAMERSKI SMER ILI ZA UPIS NA OPŠTI SMER

Prijavite se za polaganje prijemnog ispita i upis na Programersko-računarski smer! ✍️📲

Za upis na Opšti smer – zainteresovani ne polažu naš prijemni ispit iz matematike, dovoljna je prijava. ✌️✔️

Programersko-računarski smer

🛑 Prijemni ispit za Programersko-računarski smer je 5. juna 2022. god, a poslednji dan za prijavu je 3. jun.

Svi koji su do sada potpisali predugovor, automatski se nalaze na spisku za polaganje i oni ne moraju ponovo da se prijavljuju. Učenici koji pohađaju naše besplatne pripreme iz matematike, a još nisu potpisali predugovor, mogu da se prijave za polaganje kod nastavnice koja im drži pripreme subotom i nedeljom.

Svi drugi koji su zainteresovani za upis na Programersko-računarski smer mogu da se prijave za polaganje prijemnog pozivom na broj telefona škole 021/300-4296 ili putem mejla gimnazija@smart.edu.rs.

Opšti smer

🛑 Zainteresovani za upis na Opšti smer ne polažu naš prijemni ispit iz matematike, već se boduje opšti uspeh na kraju VI, VII i VIII razreda, ne računajući bodove sa završnog ispita.

Rok za predaju izvoda zaključenih ocena iz elektronskog dnevnika je 5. 6. 2022.

Prilikom upisa na Opšti smer, posebnu PREDNOST imaju učenici koji su đaci generacije, vukovci, odlični sa prosekom 5, 00 i prosečno odlični.

Budući gimnazijalci, dobro nam došli!