Aktivnosti Novosti Opšte informacije Školska 2023-2024 Takmičenja 2023-2024 Vannastavne aktivnosti

Prijavite se za 11. FON Hakaton – 24-časovno programersko takmičenje za srednjoškolce

Udruženje studenata informatike FONIS ove godine organizuje jedanaesti po redu FON Hakaton, 24-časovno programersko takmičenje na kom timovi od tri ili četiri člana kreiraju softverska rešenja na zadati problem.

Finale takmičenja će se održati 30. i 31. marta na Fakultetu organizacionih nauka.

U okviru FON Hakatona, organizuje se po prvi put i Blockchain Challenge, takmičenje u kreiranju Web3 zasnovanih rešenja – pametnih ugovora i NFT-jeva, koji organizuje Student Blockchain Club formiran od strane FONIS-a i Katedre za elektronsko poslovanje na Fakultetu
organizacionih nauka.

Ako volite izazove, želite da primenite dosadašnja znanja iz programiranja i steknete nova, onda je FON Hakaton idealna prilika za vas! Na takmičenju ćete osetiti značaj timskog rada i upoznati ljude sličnih interesovanja.

Izaberite kategoriju takmičenja i popunite prijavu do 16. marta u 23.59 č na hakaton.fonis.rs.

Više o samom takmičenju možete naći na Instagram profilu @fonis_fon, kao i na zvaničnom veb-sajtu FON Hakatona hakaton.fonis.rs.