Otvorene su prijave za predupis i besplatne pripreme iz matematike

Dragi osmaci koji sledeće školske 2022/23. godine upisujete srednju školu, pozivamo vas da se NA VREME prijavite na besplatne pripreme iz matematike i za upis u našu gimnaziju, bez obzira na to da li ste zainteresovani za Opšti ili Programersko-računarski smer. 🎓

Iako zainteresovani učenici za upis na Opšti smer Smart gimnazije ne polažu naš prijemni ispit iz matematike, ova besplatna pripremna nastava omogućena je svima koji planiraju da upišu Smart gimnaziju, a koji žele da poboljšaju svoje znanje i trenutnu ocenu iz matematike u osmom razredu, ali i što bolju PRIPREMU i sam USPEH na završnom ispitu iz matematike na kraju osnovnoškolskog obrazovanja.

Broj mesta je ograničen i zato rezervišite svoje mesto u grupi već danas pozivom broja telefona škole 021/300-4296. Dobro došli! 😊