Aktivnosti Novosti Školska 2020-2021 Takmičenja Takmičenja 2020-2021 Vannastavne aktivnosti

Naš učenik Zoran Lazarov Saje na međunarodnom takmičenju Poslovni izazov zapadnog Balkana

U konkurenciji od 60 srednjoškolaca koji su učestvovali u nacionalnom finalu takmičenja Poslovni izazov, a koji se nisu našli u prva 4 tima koji su se direktno plasirali na ovo međunarodno takmičenje, naš učenik I3 odeljenja, Zoran Lazarov Saje, prepoznat je i izabran od strane žirija i organizatora ovog takmičenja kao jedan od četvoro pojedinca koji su se istakli svojim učešćem.

Tim povodom Zoran je pozvan da učestvuje na predstojećem međunarodnom takmičenju Poslovni izazov zapadnog Balkana koje će se održati 17. i 18. maja 2021. godine, a u organizaciji Dostignuća mladih.

Čestitamo Zoranu, njegovoj mentorki, profesorki Jeleni Stojšić i želimo mu da uživa u ovom sjajnoj prilici za nova saznanja i upoznavanja.