Aktivnosti Novosti Opšte informacije Školska 2020-2021

Majkrosoft tims obuka Smart profesora i učenika

Počela je i druga školska nedelja, a mi se danas prisećamo kako su tekle pripreme za rad!

Pred početak školske godine, Računarska gimnazija Smart je za profesore organizovala obuku za formiranje grupa učenika, snimanje časova i upravljanje digitalnim alatima za kontrolu časa u okviru platforme Majkrosoft tims. Nakon obuke profesora, uspešno je realizovana i obuka za sve naše učenike.

Svi profesori i učenici dobili su od škole laptop koji služi kao osnovno sredstvo za rad, a nastava se održava redovno uživo onlajn sa časovima u trajanju od po 45 minuta.

Učenici su u mogućnosti da u realnom vremenu vide i čuju svoje nastavnike i obrnuto, nastavnici mogu da čuju i vide učenike, čime se mnogo dobija na interakciji i boljem kvalitetu same nastave.