Aktivnosti Dramska sekcija Novosti Školska 2022-2023 Školska 2023-2024 Vannastavne aktivnosti

Humanitarna akcija za decu prihvatilišta „Sigurna dečija kuća“ – pridružite se

Dragi roditelji i prijatelji Gimnazije Smart,

Molimo vas da nam se pridružite u jednoj plemenitoj i humanitarnoj akciji.

Tradicionalno, svake godine, pred novogodišnje i božićne praznike, učenici Gimnazije Smart igraju novogodišnju predstavu u humanitarne svrhe za decu kojoj je potreban zagrljaj više.

Ove godine, u sredu, 20. decembra, učenici će igrati predstavu ,,Situacija sa Deda Mrazom’’ u Prihvatilištu za decu „Sigurna dečija kuća“, pa vas pozivamo da zajedničkim snagama obezbedimo što više pribora za ličnu higijenu, kao i dečije garderobe i veša za uzast od 4 do 18 godina (majce, potkošulje, čarapice, kape, rukavice, obuća, novo ili polovno, ali da je čisto i neiscepano, obeleženo po uzrastu i polu na kesi).

Donaciju možete doneti radnim danima u našu školu, a mi ćemo deci obezbediti paketiće u vidu slatkiša i odneti sve prikupljeno na dan igranja predstave.