Opšte informacije

Besplatne pripreme iz matematike za sve zainteresovane za upis u Smart gimnaziju

Smart gimnazija organizuje BESPLATNU pripremnu nastavu za učenike osmih razreda za polaganje prijemnog ispita iz matematike za upis na Smer za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku (IT smer), kao i za učenike zainteresovane za upis na Opšti smer Smart gimnazije, koji ne polažu prijemni ispit, ali imaju pravo na pohađanje pripremnih časova.

Ova besplatna pripremna nastava omogućena je svima koji planiraju da upišu Smart gimnaziju bez obzira na to za koji su smer zainteresovani, a koji žele:

• da se pripreme na vreme za polaganje našeg prijemnog ispita za upis na IT smer;
  • da poboljšaju svoje znanje i trenutnu ocenu iz matematike u osmom razredu;
  • da popune eventualne praznine u znanju i bolje se pripreme za Opšti smer gimnazije;
  • da imaju što bolju PRIPREMU i sam USPEH na završnom ispitu iz matematike na kraju osnovnoškolskog obrazovanja.

Pripreme počinju 5. februara 2022. god. i održavaće se tokom februara, marta, aprila i maja, subotom i nedeljom, po dva školska časa u terminima, ukupno 4 časa svakog vikenda od 8h do 10h i od 10h do 12h.

Prethodno je potrebna prijava i to na telefon gimnazije 021/300-4296 ili putem mejla gimnazija@smart.edu.rs, kao i dolazak na razgovor i upoznavanje u gimnaziju kod direktorke.

Uslove za upis na Opšti i Programersko-računarski smer možete pročitati OVDE.