Prijem dokumentacije za UPIS u Gimnaziju Smart

Za sve kandidate koji su se upisali u predupisnom roku, prijem dokumenata je u periodu od 24. juna do 5. jula 2024. god. radnim danima od 9 do 18h na I spratu Gimnazije Smart.

Za nove kandidate, nakon ispunjavanja uslova za upis, prijem dokumenata je do popunjavanja preostalih slobodnih mesta.

Popunjena su prva dva odeljenja za upis u Gimnaziju Smart, a zbog velikog interesovanja za Programerski smer, otvorena je lista čekanja za treće odeljenje.
Svi zainteresovani kandidati mogu da pozovu školu za više informacija na broj telefona 021/300-4296.

Prilikom predaje dokumentacije, neophodno je da bude prisutan roditelj ili staratelj koji će i potpisati ugovor sa školom, a koji je bio potpisnik predugovora, dakle nije neophodno da kandidat – đak prisustvuje predaji dokumenata. Nije potrebno ni prethodno najavljivanje, samo doći u navedenim terminima sa potpunom dokumentacijom.

Kada kandidati, nakon završnog ispita u svojim osnovnim školama dobiju neophodnu dokumentaciju, potrebno je da u Gimnaziju Smart predaju sledeća dokumenta koji moraju svi biti isključivo ORIGINALI:

1. đačka knjižica (na uvid);
  2. svedočanstvo o završenom VI, VII i VIII razredu (dobija se u osnovnoj školi);
  3. svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju (dobija se u osnovnoj školi);
  4. uverenje o obavljenom završnom ispitu u osnovnom obrazovanju i vaspitanju (dobija se u osnovnoj školi);
  5. prijava za upis (dobija se u gimnaziji);
  6. jedna fotografija učenika za pasoš ili l. k.
  7. izvod iz matične knjige rođenih; (izvaditi kod matičara mora original)
  8. dokaz o starateljstvu od suda, u slučaju da su roditelji razvedeni ili je treće lice staratelj (može kopija);
  9. diplome o osvojenom I, II ili III mestu na međunarodnom ili republičkom takmičenju učenika osmog razreda osnovne škole;
  10. za Vukovce – dokaz Vukova Diploma (dobija se u osnovnoj školi)
  11. za Đake generacije – dokaz Potvrda od Uprave škole da je učenik/ca đak generacije (dobija se u osnovnoj školi)
  12. za učenike iz inostranstva potrebno je i REŠENJE Agencije za kvalifikacije o priznavanju stranih školskih isprava (dobija se u Agenciji za kvalifikacije u Beogradu).

Spisak učenika koji su potpisali predugovor za upis u 2024/2025. školsku godinu:

1. Borocki Teodor

2. Đorđević Aleksej