Aktivnosti Novosti Školska 2023-2024 Vannastavne aktivnosti

Otvorena vrata: Naši učenici u poseti poznatim novosadskim IT kompanijama Vega IT, Continental, Levi9 i 3Lateral

Zaključno sa petkom prošle nedelje, završio se prvi (pilot) ciklus srednjoškolskih poseta kompanijama u Novom Sadu u okviru inicijative “Otvorena vrata”, koju su organizovsli Nordeus fondacija, Startuj infostud, Poslovi Infostud, Dostignuća mladih, Centar za promociju nauke, Digitalna Srbija.

Zahvaljujući ovom projektu, naši učenici su imali priliku da posete poznate novosadske IT kompanije Vega IT, Continental, Levi9 i 3Lateral.

Na ovaj način, učenici su mogli bolje da se upoznaju sa načinom poslovanja kompanija, kao i sa zanimanjima koja danas postoje. Ovo neprocenjivo iskustvo će im biti od velikog značaja u donešenju odluke šta bi dalje mogli da studiraju ili posla kojim bi želeli da se bave.

Još jednom, zahvaljujemo se kompanijama na gostoprimstvu i Nordeus fondaciji na realizaciji projekta. Bila nam je čast i zadovoljstvo da budemo deo ovog važnog projekta.