Dokumentacja ZA UPIS U SMART GIMNAZIJU U 2021/22. ŠKOLSKU GODINU

Predaja dokumentacije za UPIS u Smart gimnaziju je u periodu od 28. juna do 12. jula radnim danima od 9 do 18h, osim u ponedeljak 12. jula, kada je rok za predaju dokumentacije 16h.

Predaja dokumentacije se vrši uz pridržavanje svih epidemiološkh mera – nošenje maske je obavezno.

Učenici koji su položili naš prijemni ispit iz matematike, prilikom upisa na PROGRAMERSKO-RAČUNARSKI SMER i koji su potpisali predugovor za OPŠTI SMER podnose sledeća ORIGINALNA dokumenta:

Za upis na Programersko-računarski smer:

• jedna fotografija učenika za pasoš ili l.k.
  • prijava za upis (dobija se u gimnaziji);
  • svedočanstvo o završenom VI, VII i VIII razredu;
  • svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju;
  • uverenje o obavljenom završnom ispitu u osnovnom obrazovanju i vaspitanju;
  • izvod iz matične knjige rođenih;
  • dokaz o starateljstvu, u slučaju da su roditelji razvedeni ili je treće lice staratelj (može kopija);
  • diplome o osvojenom I, II ili III mestu na međunarodnom i republičkom takmičenju učenika osmog razreda osnovne škole;
  • diplome ili druge dokaze o posebnim dostignućima.
Za upis na Opšti smer:

• jedna fotografija učenika za pasoš ili l.k.
  • prijava za upis (dobija se u gimnaziji);
  • svedočanstvo o završenom VI, VII i VIII razredu;
  • svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju;
  • uverenje o obavljenom završnom ispitu u osnovnom obrazovanju i vaspitanju;
  • izvod iz matične knjige rođenih;
  • diplome ili druge dokaze o posebnim dostignućima.

Prilikom predaje dokumentacije, odnosno upisa, neophodno je da bude prisutan roditelj ili staratelj koji će potpisati ugovor.