Takmičenja

Rezultati sa takmičenja

TAKMIČENJA, ŠKOLSKA 2014/2015

Učenik Naziv takmičenja Plasman Datum Zaduženi nastavnik
I razred
Jelena Miletić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Vladimir Galović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Miloš Češljević Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Ivan Jelić „Streetball“ takmičenje Učešće 08.11.2014. Dušanka Lukić
Srđan Horvat Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Boro Anđelić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Kuhta Kristina Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Mirko Ješić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Lazar Petrović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Milana Radovanović „Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014. i
31.01.2015.
Marija Maleš
Brigita Ivančić Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Dušan Drinčić Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
II razred
Dušan Gvozdenović Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
Olivera Rakita Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Dušan Halavanja Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Vuk Lemajić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje u stonom tenisu Učešće 20.10.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Stefan Belančić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Opštinsko takmičenje iz informatike Učešće Februar 2015. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Luka Ćurčić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014. i
31.01.2015.
Marija Maleš
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Goran Iličić Opštinsko takmičenje u plivanju Učešće 05.11.2014. Dušanka Lukić
Uroš Nenadić Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014.
i
31. 01.2015.
Marija Maleš
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Radovan Dadasović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Maša Jovanović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. 1. mesto na opštinskom i plasman na regionalno takmičenje 10.12.2014. i
april 2015.
Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Aleksandar Gutović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Strahinja Ilijin Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Srđan Žakula Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Vladimir Zabunov Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Dušan Jovčić „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
David Ristić „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Vladimir Čokorilo „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
III razred
Radovan Radovanović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014.
I
31.01.2015.
Daniel Ćolak
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
NIS- ova olimpijada iz ruskog jezika Učešće 27.04.2015. Arijana Kujundžić
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2014. 2. mesto na republičkom takmičenju 24. i 25.09.2014. Jelena Stojšić
Aleksa Ćirić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Nikola Tepavčević Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Daniel Ćolak
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje iz istorije Učešće 21.03.2015. Marina Vindžanović
NIS- ova olimpijada iz ruskog jezika Učešće 27.04.2015. Arijana Kujundžić
Lik Rossii 2015 – Ambasada Rusije u Srbiji Učešće 24.04.2015. Arijana Kujundžić
Milan Obrenović Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Takmičenje iz programiranja Učešće Februar 2015. Marinko Spasojević
David Čampar Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Milan Bačkonja Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
Nikolina Petrović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014. i
31.01.2015.
Daniel Ćolak
Opštinsko takmičenje iz programiranja Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
Okružo takmičenje iz programiranja Plasman na republičko 21.02.2015. Marinko Spasojević
Republičko takmičenje iz programiranja Učešće 21.03.2015. Marinko Spasojević
Kristijan Končar Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Filip Vozarević Postin „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Nikola Mirkov „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
IV razred
Filip Petrović

 

Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2014. Učešće 24. i 25.09.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz programiranja Plasman na okružno februar
i
21.02.2015.
Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Okružno takmičenje iz engleskog jezika Plasman na republičko 15.03.2015. Aleksandra Petrović
Republičko takmičenje iz engleskog jezika Učešće 19.04.2015. Aleksandra Petrović
Igor Ćorić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Marko Predojević Okružno takmičenje iz engleskog jezika Učešće 15.03.2015. Aleksandra Petrović
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje u stonom tenisu Učešće 20.10.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
„Streetball“ takmičenje Učešće 08.11.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Aleksandar Lukić Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
„Streetball“ takmičenje Učešće 08.11.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Strahinja Šurlan Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Vladimir Mirkov Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Svetozar Marčeta Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Miloš Vuković Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Silvester Tot Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Okružno takmičenje iz nemačkog jezika Učešće 15.03.2015. Magdalena Duvnjak
Lea Karadžić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Okružno takmičenje iz engleskog jezika Učešće 15.03.2015. Aleksandra Petrović
Stefan Kostić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Okružno takmičenje iz engleskog jezika Učešće 15.03.2015. Aleksandra Petrović
Luka Leković Okružno takmičenje u streljaštvu Osvojeno 2. mesto 02.04.2015. Dušanka Lukić

TAKMIČENJA, ŠKOLSKA 2013/2014

UČENIK

NAZIV TAKMIČENJA

PLASMAN I NIVO TAKMIČENJA

Sanja Božić

Takmičenje iz nemačkog jezika

Plasman na republičko takmičenje i ostvareno VII mesto u kategoriji sa filološkim gimnazijama Srbije!!!

Radovan Dadasović

Hippo takmičenje

iz engleskog jezika osvojio je I mesto u svojoj grupi sa maksimalnih 60 poena i plasirao se na finalno takmičenje. Na takmicenju je ucestvovalo oko 100 ucesnika (Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Bugarske, Bosne I Hercegovine, Rumunije….)

Na finalnom takmičenju -osvojeno 4 mesto!! U kategoriji sa filološkim gimnazijama Balkana!!!Međunarodno finale u Italiji, Lido di Jesolo.

Nikolina Petrović,

Milan Bačkonja, Kristijan Končar

„Bubble cup“ takmičenje iz programiranja

Kvalifikacije (1. Krug takmičenja) Prvo mesto-kvalifikacije u finale- u toku

Petar Stojković

NIS-ova olimpijada iz ruskog jezika

Plasman u finale IV kategorija-napredni nivo-Takmičenje je u toku

Luka Ćurčić

Takmičenje iz matematike

Okružno

Filip Vozarević,

Takmičenje iz fizike

Okružno

Luka Leković

Streljaštvo

Opštinsko – 3. mesto

Igor Ćorić, Luka Ćurčić,

Takmičenje iz fizike

Opštinsko

Goran Iličić,

Plivanje

Opštinsko

Dušan Halavanja, Vuk Lemajić, Stefan Belančić,

David Čampar,

Vladimir Mirkov, Strahinja Šurlan, Luka Leković, Igor Ćorić, Marko Predojević, Miloš Vuković,

Takmičenje u fudbalu

Opštinsko

Dušan Jovčić, Radovan Radovanović, Nikolina Petrović,

Lea Karadžić, Filip Petrović,

Poslovni izazov – „Dostignuća mladih“

Kvalifikacije

Ostali učesnici:

Luka Ćurčić, Uroš Nenadić, Stefan Belančić, Strahinja Ilijin, Jovčić Dušan

Nikola Tepavčević David Čampar, Lea Karadžić, Filip Petrović,

Danilo Milošević

Hippo takmičenje

iz engleskog jezika

Međunarodno kvalifikacije

TAKMIČENJA, ŠKOLSKA 2012/2013

UČENIK

NAZIV TAKMIČENJA

PLASMAN I NIVO TAKMIČENJA

Obren Starović

Engleski jezik

IV mesto na Republičkom takmičenju u kategoriji sa filološkim gimnazijama Srbije

Isidora Živković

Nacionalno finale “Poslovnog izazova”

I mesto u Finalnom takmičenju za ideju Naočare budućnosti

Lea Karadžić

Nacionalno finale “Poslovnog izazova”

kvalifikacije

Marko Predojević

Stoni tenis

Opštinsko prvenstvo u stonom tenisu

Učenici I, II, III i IV

Košarka

Opštinsko takmičenje iz košarke

Učenici I, II, III i IV

Fudbal

Opštinsko prvenstvo u malom Fudbalu

TAKMIČENJA, ŠKOLSKA 2011/2012

UČENIK

NAZIV TAKMIČENJA

PLASMAN

Obren Starović

Festival amaterskog mini filma, tema: „Šta nije novosadski“

I nagrada publike

Lea Karadžić

Poslovni izazov

Finale III mesto

Marko Predojević

Stoni tenis

Opštinsko prvenstvo u stonom tenisu

Danilo Milošević

Takmičenje u spelingu „Speling Bee“

Kvalifikacije

Filip Petrović

Takmičenje u spelingu „Speling Bee“

Kvalifikacije

Obren Starović

Recitovanje ruske poezije

Kvalifikacije

Obren Starović

Fizika

Opštinsko

Obren Starović

Srpski jezik i književnost

Opštinsko

Sara Živković

Matematika

Opštinsko

Sara Živković

Matematika

Okružno

Aleksa Jovanović

Matematika

Opštinsko

Igor Ćorić

Fizika

Opštinsko

Vladimir Mirkov

Fizika

Opštinsko

Vladimir Mirkov

Olimpijada učenika Srbije -kajak

5. mesto

Vladimir Mirkov

Simens takmičenje

kvalifikacije

Lea Karadžić

Simens takmičenje

kvalifikacije

Vladimir Mirkov

Poslovni izazov

kvalifikacije

Aleksandar Milčovski

Poslovni izazov

kvalifikacije

Marko Predojević

Poslovni izazov

kvalifikacije

Nemanja Mijanović

Poslovni izazov

kvalifikacije

Nemanja Mijanović

Simens takmičenje

kvalifikacije

TAKMIČENJA, ŠKOLSKA 2010/2011

UČENIK

NAZIV TAKMIČENJA

PLASMAN

Aleksa Jovanović

Sportsko takmičenje, Street ball – Pojedinačno šutiranje na koš

II mesto

Aleksa Jovanović

Matematika

Opštinsko II mesto

Sara Živković

Matematika

Opštinsko – VI mesto

Aleksandar Adžić

Matematika

Opštinsko – VII mesto

Obren Starović

Matematika

Opštinsko – XII mesto

Obren Starović

Fizika

Opštinsko – II mesto

Aleksa Jovanović

Fizika

Opštinsko – XIII mesto

Sara Živković

Fizika

Opštinsko – XIV mesto

Luka Rusovac

Poslovni izazov

kvalifikacije

TAKMIČENJA, ŠKOLSKA 2009/2010

UČENIK

NAZIV TAKMIČENJA

PLASMAN

Obren Starović

Matematika

Među prvih deset

Plasman za Okružno

Sara Živković

Matematika

Među Plasman za Okružno prvih deset

Aleksa Jovanović

Matematika

Među prvih deset

Plasman za Okružno

Obren Starović

Fizika

Plasman na Okružno

Sara Živković

Fizika

Plasman na okružno

Aleksa Jovanović

Fizika

kvalifikacije

Miloš Novaković

Istorija

Opštinsko – II mesto

Luka Rusovac

Sportsko takmičenje u plivanju

kvalifikacije

Marko Petrović

Sportsko takmičenje u stonom tenisu

kvalifikacije

Luka Rusovac

Međunarodno foto-takmičenje

kvalifikacije

Luka Rusovac

Svetski Dan štednje

kvalifikacije