Aktivnosti Novosti Opšte informacije Školska 2019-2020

Prvi UŽIVO onlajn roditeljski sastanak

Prošlo je tromesečje i tim povodom smo juče i danas održali prve UŽIVO onlajn roditeljske sastanke! 🙌

Svaki roditelj se priključio sastanku preko školskog laptopa svoga deteta i korisničkog naloga na aplikaciji Skajp for biznis. Tako su svi bili u mogućnosti da čuju i vide odeljenskog starešinu, da se uživo uključe u diskusiju tokom sastanka.

U svakom odeljenju starešine su razgovarale sa roditeljima o uspehu učenika, ali i o prednostima onlajn nastave uživo. Negde su se uključili i nastavnici stručnih predmeta za maturante, koji uveliko pripremaju svoje maturske radove.

Kako smo još pre proglašenja vanredne situacije, krenuli sa UŽIVO onlajn nastavom sa učenicima, opšti zaključak roditelja i nastavnika na roditeljskim sastancima je da su im dani ispunjeni produktivnim radom.

Želimo još jednom da se zahvalimo svim roditeljima na poverenju i sjajnoj saradnji, koja je u trenutnoj situaciji od izuzetnog značaja za uspeh svakog našeg učenika. 🙂 #VrediBitiSmart