Prijavite se za besplatne pripreme iz matematike

Dragi osmaci koji se sledeće školske 2021/22. godine upisujete u srednju školu, poštovani roditelji osmaka,

Računarska gimnazija Smart vas poziva da se prijavite za besplatne pripreme iz matematike!

Broj mesta u grupama je ograničen i zato se prijavite već danas pozivom na broj 021/300-4296 ili nas kontaktirajte mejlom na gimnazija@smart.edu.rs ili putem društvenih mreža i obavezno ostavite svoje kontakt podatke.

Pripreme počinju prvog vikenda u februaru 2021. godine, a održavaće se svakog vikenda po četiri časa (dva časa subotom i dva časa nedeljom), do kraja drugog polugodišta ove školske godine.

Ukoliko epidemioška situacija dozvoli, nastava će se održavati u učionici.

Uslovi za pohađanje besplatnih uživo onlajn pripremnih časova matematike:

– imati 5 iz vladanja;
– redovno pratiti nastavu (osim opravdanog odsustva);
– redovno raditi sve domaće zadatke;
– koristiti svaki čas Zbirku zadataka za polaganje završnog ispita iz matematike na kraju osmog razreda (kupuje se u knjižarama), svesku iz matematike, olovku, gumicu.

Roditelji na kraju svake pređene oblasti tokom priprema dobijaju rezultate savladanog gradiva.

Smart gimnazija vrši i UPIS u PREDUPISNOM roku – iskoristite mogućnost da UŠTEDITE 720 EUR.

Pozovite na 021/300-4296 kako biste se informisali oko detalja.