Prednost za učenike koji su položili prijemni ispit u Gimnaziji „Jovan Jovanović Zmaj“ smera za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku

Svim učenicima koji su položili prijemni ispit u Gimnaziji „Jovan Jovanović Zmaj“ smera za učenike sa posebnim sposobnostima za računarstvo i informatiku biće priznati rezultati sa tog prijemnog pri upisu u Računarsku gimnaziju Smart.

To znači da ti kandidati ne moraju ponovo da polažu prijemni ispit i u Računarskoj gimnaziji Smart. Sve što je potrebno jeste da donesu potvrdu o položenom prijemnom ispitu.

Za rezervaciju mesta u četvrtom odeljenju preostalo je još osam slobodnih mesta. Prijavite se što ranije pozivom na broj telefona škole 021/300-4296 ili mejlom na gimnazija@smart.edu.rs sa imenom i prezimenom roditelja i deteta i kontakt brojem telefona.