Pozivamo sve osmake da nam se pridruže UŽIVO ONLAJN – BESPLATNE PRIPREME IZ MATEMATIKE SADA ZA SVE OSMAKE

Usled vanrednog stanja, doneli smo odluku da za besplatne pripreme iz matematike, osim učenika koji su zainteresovani za upis isključivo u Računarsku gimnaziju ,,Smart”, sada mogu da se prijave SVI UČENICI OSMOG RAZREDA!

Besplatnu pripremnu nastavu držimo UŽIVO ONLAJN svakog vikenda po 4 časa, dva časa subotom i dva časa nedeljom.

Ne morate dolaziti u školu. Pozovite na 065/4728211 i rezervišite svom osmaku mesto u grupi.

Uslovi za pohađanje besplatnih pripremnih časova:

• nazvati 065/4728211 za prijavljivanje
  • imati 5 iz vladanja
  • imati pristup Internetu
  • redovno pratiti nastavu (osim opravdanog odsustva)
  • redovno raditi sve domaće zadatke
  • koristiti svaki čas Zbirku zadataka za polaganje završnog ispita iz matematike na kraju osmog razreda (kupuje se u knjižarama), svesku iz matematike, olovku, gumicu

Roditelji na kraju svake pređene oblasti tokom priprema dobijaju rezultate savladanog gradiva.

Smart gimnazija vrši i ONLAJN upis u PREDUPISNOM roku – iskoristite mogućnost da uštedite 720 EUR.

Pozovite na 065/4728211 kako biste se informisali oko detalja.