Zanimljivosti

Pogledajte snimak sa IT tribine i predstavljanja uspeha i projekata učenika Računarske gimnazije Smart

26 aprila u Računarskoj gimnaziji Smart je održana IT tribina -Radim ono što volim-kojoj su prisustvovali svi učenici od I do IV godine. Naši učenici su se predstavili u 10-minutnim prezentacijama čime se bave, kako su počeli da rade, kako zarađuju, kako su osnovali svoje firme, koliko im je škola pomogla, koliko im je pomoglo okruženje u kome uče i borave, koji su im planovi i ciljevi za budućnost.

Verujemo se da će sledeće godine na ovoj tribini biti još više učenika koji će se predstaviti svojim radovima i projektima.

Svim našim malim privrednicima želimo velike uspehe i prosperitet, a najviše da kao i do sada, zadrže svoju pozitivnu energiju, ideje i strast prema poslu kojim se bave, a koji im donosi radost.

Kompletan snimak cele tribine možete pogledati OVDE na našem youtube kanalu Računarske gimnazije Smart.