Obaveštenje o prijavljivanju zainteresovanih za polaganje prijemnog ispita u Računarskoj gimnaziji Smart

Danas je Ministarstvo prosvete objavilo link putem kojeg, od danas do 7. aprila,  mogu da se prijave svi zainteresovani za polaganje prijemnog ispita za smerove za talentovane učenike.

Na zainteresovane za upis u Smart gimnaziju se to obaveštenje NE odnosi.

Svi zainteresovani za polaganje prijemnog ispita iz matematike u Smart gimnaziji za školsku 2020/21. godinu potrebno je da nam se od danas do polaganja prijemnog ispita prijave na telefone gimnazije ili mejlom, a za sve koji su potpisali predugovor, nije potrebno da se dodatno prijavljuju za polaganje prijemnog ispita u Smart gimnaziji, jer se već nalaze na spisku prijavljenih.

Prijavljivanje se može izvršiti svakog radnog dana od 9 do 19h pozivom na 021/300 42 96 ili 065/4728211 ili slanjem mejla na gimnazija@smart.edu.rs.

Potrebno je navesti:

Da li učenik/ca pohađa besplatne pripreme iz matematike u Smart gimnaziji;

a) ukoliko učenik/ca pohađa pripreme, navesti samo ime i prezime deteta; 😎

b) ukoliko učenik/ca ne pohađa pripreme u Smart gimnaziji, navesti:

1. ime i prezime deteta i broj telefona;
  2. ime i prezime roditelja ili staratelja i broj telefona;
  3. da li se dete do sada pripremalo iz matematike po Zbirci zadataka za pilaganje završnog ispita iz matematike.

Termin i način polaganja prijemnog ispita biće naknadno i blagovremeno objavljeni. Do samog datuma polaganja ispita se mogu prijaviti kandidati za polaganje prijemnog ispita. Do tada su kandidati dobrodošli na besplatnim pripremama.

S poštovanjem,
Jelena Desnica