JOŠ DVA DANA DO POČETKA BESPLATNIH PRIPREMA IZ MATEMATIKE

Rezervišite svoje mesto u grupi – pozovite radnim danima od 8 do 16h na 0654728211 ili nas kontaktirajte mejlom na gimnazija@smart.edu.rs.

Pripreme počinju u subotu, 1. februara 2020. godine, i trajaće do kraja drugog polugodišta školske 2019/2020. godine.

Održavaće se isključivo vikendom i to dva časa subotom i dva časa nedeljom u terminima od 8h i od 10h.

Rezervišite svoje mesto u grupi – pozovite radnim danima od 8 do 16h na 0654728211 ili nas kontaktirajte mejlom na gimnazija@smart.edu.rs ili putem društvenih mreža i obavezno ostavite svoje kontakt podatke.

Uslovi za pohađanje besplatnih pripremnih časova:

• doći sa roditeljima na razgovor u školu (nazvati 0654728211 za zakazivanje)
  • imati 5 iz vladanja, dolaziti redovno na nastavu (osim opravdanog odsustva), redovno raditi sve domaće zadatke
  • nositi sa sobom za svaki čas Zbirku zadataka za polaganje završnog ispita iz matematike na kraju osmog razreda (kupuje se u knjižarama), svesku iz matematike, pribor (olovku, gumicu, lenjir, trougao, šestar). Roditelji na kraju svake pređene oblasti tokom priprema dobijaju rezultate savladanog gradiva, koje treba da potpišu.

Za besplatne pripreme mogu se prijaviti svi učenici osmog razreda koji su zainteresovani i za upis na programerski smer u Računarskoj gimnaziji ,,Smart” Novi Sad.

Iskoristite pogodnosti PREDUPISNOG roka, prijavite se na telefon 021/300 42 96 ili 0654728211 i rezervišite mesto u grupi za pripreme na vreme, ali i upis po povoljnijoj ceni.

Prijavite se na vreme i rezervišite svoje mesto. Dobro došli!