Takmičenja 2014-2015

Izveštaj o učešću na takmičenjima 2014-2015

U toku školske 2014/2015. godine naši učenici su učestvovali na brojnim takmičenjima iz različitih oblasti i ostvarili rezultate kojima se namećemo kao škola koja neguje kvalitet.

Naziv učenika, takmičenja, plasman, datum, kao i zaduženi nastavnik prikazani su tabelarno, po razredima:

Učenik Naziv takmičenja Plasman Datum Zaduženi nastavnik
I razred
Jelena Miletić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Vladimir Galović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Miloš Češljević Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Ivan Jelić „Streetball“ takmičenje Učešće 08.11.2014. Dušanka Lukić
Srđan Horvat Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Boro Anđelić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Kuhta Kristina Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Mirko Ješić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Lazar Petrović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Milana Radovanović „Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014. i
31.01.2015.
Marija Maleš
Brigita Ivančić Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Dušan Drinčić Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
II razred
Dušan Gvozdenović Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
Olivera Rakita Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Dušan Halavanja Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Vuk Lemajić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje u stonom tenisu Učešće 20.10.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Stefan Belančić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Opštinsko takmičenje iz informatike Učešće Februar 2015. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Luka Ćurčić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014. i
31.01.2015.
Marija Maleš
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Goran Iličić Opštinsko takmičenje u plivanju Učešće 05.11.2014. Dušanka Lukić
Uroš Nenadić Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014.
i
31. 01.2015.
Marija Maleš
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Radovan Dadasović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Maša Jovanović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. 1. mesto na opštinskom i plasman na regionalno takmičenje 10.12.2014. i
april 2015.
Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Marija Maleš
Aleksandar Gutović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Strahinja Ilijin Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Srđan Žakula Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Vladimir Zabunov Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Dušan Jovčić „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
David Ristić „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Vladimir Čokorilo „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
III razred
Radovan Radovanović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014.
I
31.01.2015.
Daniel Ćolak
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
NIS- ova olimpijada iz ruskog jezika Učešće 27.04.2015. Arijana Kujundžić
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2014. 2. mesto na republičkom takmičenju 24. i 25.09.2014. Jelena Stojšić
Aleksa Ćirić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Nikola Tepavčević Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Učešće 13.12.2014. Daniel Ćolak
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje iz istorije Učešće 21.03.2015. Marina Vindžanović
NIS- ova olimpijada iz ruskog jezika Učešće 27.04.2015. Arijana Kujundžić
Lik Rossii 2015 – Ambasada Rusije u Srbiji Učešće 24.04.2015. Arijana Kujundžić
Milan Obrenović Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Takmičenje iz programiranja Učešće Februar 2015. Marinko Spasojević
David Čampar Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Milan Bačkonja Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz informatike Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
Nikolina Petrović Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Opštinsko takmičenje iz matematike Plasman na okružno 13.12.2014. i
31.01.2015.
Daniel Ćolak
Opštinsko takmičenje iz programiranja Plasman na okružno Februar 2015. Marinko Spasojević
Okružo takmičenje iz programiranja Plasman na republičko 21.02.2015. Marinko Spasojević
Republičko takmičenje iz programiranja Učešće 21.03.2015. Marinko Spasojević
Kristijan Končar Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Filip Vozarević Postin „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Nikola Mirkov „Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
IV razred
Filip Petrović

 

Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2014. Učešće 24. i 25.09.2014. Jelena Stojšić
Opštinsko takmičenje iz programiranja Plasman na okružno februar
i
21.02.2015.
Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Okružno takmičenje iz engleskog jezika Plasman na republičko 15.03.2015. Aleksandra Petrović
Republičko takmičenje iz engleskog jezika Učešće 19.04.2015. Aleksandra Petrović
Igor Ćorić Tesla fest 2014. Zlatna plaketa 12-15.10. 2014. Miloš Radulović
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Marko Predojević Okružno takmičenje iz engleskog jezika Učešće 15.03.2015. Aleksandra Petrović
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Opštinsko takmičenje u stonom tenisu Učešće 20.10.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
„Streetball“ takmičenje Učešće 08.11.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Aleksandar Lukić Opštinsko takmičenje u košarci Učešće 04.11.2014. Dušanka Lukić
„Streetball“ takmičenje Učešće 08.11.2014. Dušanka Lukić
Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Strahinja Šurlan Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Vladimir Mirkov Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Svetozar Marčeta Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Poslovni izazov“, Dostignuća mladih 2015. Učešće 10.12.2014. Jelena Stojšić
Miloš Vuković Opštinsko takmičenje u malom fudbalu Učešće 24.11.2014. Dušanka Lukić
Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Silvester Tot Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Okružno takmičenje iz nemačkog jezika Učešće 15.03.2015. Magdalena Duvnjak
Lea Karadžić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
„Hippo“ takmičenje iz engleskog jezika Učešće 14.03.2015. Aleksandra Petrović
Okružno takmičenje iz engleskog jezika Učešće 15.03.2015. Aleksandra Petrović
Stefan Kostić Takmičenje iz informatike „Dabar“ Učešće 18. i 19.11.2014. Marinko Spasojević
Okružno takmičenje iz engleskog jezika Učešće 15.03.2015. Aleksandra Petrović
Luka Leković Okružno takmičenje u streljaštvu Osvojeno 2. mesto 02.04.2015. Dušanka Lukić