Aktivnosti Novosti Opšte informacije Takmičenja Vannastavne aktivnosti Zanimljivosti

Месечни извештај ВАНШКОЛСКИХ АКТИВНОСТИ – јануар 2019. ГОДИНЕ

Редни број Назив активности Време реализације Носиоци активности Разред и одељење Опис активности
1. Такмичење из математике 19. јануар Александра Медан, професор математике

Тијана Секулић,

професор математике

Александра Ковачевић,

професор математике

I-IV Општинско такмичење из математике одржано је на Природно-математичком факултету у Новом Саду.

Честитамо нашим ученицима који су се пласирали на окружно такмичење: Наташи Цвијановић (III-2)  и Луки Пикули (IV-1).

Ученици који су учествовали на такмичењу су: Анастасија Босанац, Ђан Лука Салерно, Растко Петровић, Огњен Куриџа, Стефан Мрђановић, Милица Јанков, Катарина Милошев, Иван Угрешић, Врачевић Огњен, Ненад Симић

2. Биоскоп „Такси блуз“ 19. јануар Сања Ђукић, професор српског језика и књижевности

Тијана Секулић, професор математике

Виолета Лунић, професор историје

Снежана Мандић, професор уметности

I-2, I-3,

II-2, III-2

Ове суботе, наставни дан смо завршили у доброј биоскопској атмосфери.
3. Клизање 21.јануар Тијана Секулић, професор математике и одељењски старешина III-2 одељења III-2 Двочас смо провели у Леденој дворани СПЕНС-а и добро се забавили.
4. Светосавкса приредба 28. јануар Јелена Стојшић, професор српског језика и књижевности

Сања Ђукић, професор српског језика и књижевности

Ана Бањац, професор музичког васпитања

Душанка Лукић, професор физичког васпитања

Срђан Вукић, вероучитељ

I-IV

Приредба је одржана у Културном центру града Новог Сада.

Ученици наше школе су показали да знају дивно да певају, рецитују, глуме и плешу.

Све похвале учесницима!

5. „Безбедност података у рачунарском окружењу“, ванредни професор Жарко Живанов на катедри за отворени софтвер, на ФТН, Нови Сад

30. јануар Товјанин Ђорђе, професор примене рачунара II-III На предавању је било речи о свим потенцијалним опасностима, преко којих нападачи могу остварити контролу над рачунарима и украсти личне и/или пословне податке са њих или злоупотребити рачунаре за извршење хакерских напада на друге кориснике на мрежи и интернету.